Közvélemény-kutatás

Kategória Call center
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés 1295 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-10-19

Közvélemény-kutatással foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat operátori munkakörbe!

Feladatok
  • Közvélemény-kutatás telefonon keresztül különböző témakörökben (Kultúra, sport, politika, egészségügy, stb.)
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
  • Kommunikatív személyiség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációs készség
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1295Ft/ óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • Hétfőtől- péntekig több műszakban, órarendhez igazítva
  • Könnyen megközelíthető a munkavégzés helyszíne: Budapest XIII. kerület

Neked ajánlott munkák

Banki Diákmunka

1200 Ft/óra

Tata

Olasz éttermi diákmunka

1430 Ft/óra

Budapest

Délutáni irodai diákmunka

1411 Ft/óra

Budapest XII. kerület