Könnyű fizikai munka az Audiban

Kategória Betanított munka
Helyszín Győr
Bruttó fizetés 1050 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-10-22

Szeretnél egy rugalmas munkahelyet amit iskola mellett is tudsz vállalni? Egy munkahelyet ami aztán jól mutat az önéletrajzodban? Jelentkezz az alábbi linken és ezeket mind megkapod! https://docs.google.com/…/1JIRaSmJTqfL0UuXR0urBBSoOUIh…/edit Vagy akár Adrinál telefonon: +36 70/197-524-es számon, e-mailben a peredi.adrienn@prohuman.hu címen, vagy irodánkban Győrben a Semmelweis u. 8 alatt amit az egyetemtől 8 perc sétára megtalálsz! Itt csak a szorgalmadon múlik a fizetésed Alapfizetés nettó 777 Ft/óra, ledolgozott 50 óra után emelkedik nettó 892 Ft/óra, ledolgozott 100 óra után emelkedik nettó 935 Ft/óra. + délutános műszakpótlék! #ateválasztásod

Feladatok
  • Könnyű fizikai munka, területtől függ
Elvárások
  • 18. életév betöltése, nappali vagy passzív hallgatói jogviszony
Amit ajánlunk
  • rugalmas munkaidő, területek közötti mozgás

Neked ajánlott munkák

Ruhabolti kisegítő

950 Ft/óra

Szeged

Beszerzési osztályra

1386 Ft/óra

Tatabánya

áru-összekészítő

1000 Ft/óra

Szeged

Ügyfélszolgálati kisegítő

1121 Ft/óra

Békéscsaba