Irodai adminisztrátor

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Budapest VI. kerület
Bruttó fizetés 1412 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-11-18

Célul tűzte ki, hogy rászorulók számára kedvezményes pihenési lehetőséget biztosít. Ennek érdekében indította útjára 2012-ben a programot, amely kiemelt figyelmet fordít azon családosok, nagycsaládosok, fogyatékossággal élők és nyugdíjasok pihenésének támogatására, akiknek ez másként nem lenne elérhető.

Feladatok
  • Excelben való rögzítés, és ellenőrzés
  • Foglalások kezelése a rendszerben
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony,
  • Heti 2 nap rárés (H-P)
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • NETTÓ 1200 ft/óra
  • Belvárosi megközelíthető helyszín (Nyugati tér)
  • Hétfőtől-Péntekig 8.00-16.00 munkaidő

Neked ajánlott munkák

Ruhabolti kisegítő

950 Ft/óra

Szeged

Beszerzési osztályra

1386 Ft/óra

Tatabánya

áru-összekészítő

1000 Ft/óra

Szeged

Ügyfélszolgálati kisegítő

1121 Ft/óra

Békéscsaba