Rugalmas irodai diákmunka

Kategória Call center
Helyszín Budapest XIII. kerület
Bruttó fizetés 1588 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-12-20

Partnercégünk Magyarországon piacvezető, több mint 10 éve működő és folyamatosan bővülő call centere, ahol bejövő és kimenő vonalon közel 400 kolléga bonyolítja az évi 5 millió ügyfélkontaktot. Stabil, professzionális csapatát szeretnénk most bővíteni!

Feladatok
  • Bejövő hívások fogadása, és kimenő hívások indítása
  • Ügyfelek pontos és szakszerű tájékoztatása
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása, akár hétvégén is
  • +18. életév betöltése
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Nettó 1200-1350 ft/óra,
  • Rugalmas munkaidő (A te ráérésedhez igazítva!)
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető helyszín

Neked ajánlott munkák

Irodai asszisztens

1529 Ft/óra

Budapest XVIII. kerület

1400 Ft/óra

Budapest XIII. kerület

Esti titkárnői diákmunka

2100 Ft/óra

Budapest XII. kerület

Angol nyelvű diákmunka

1200 Ft/óra

Budapest IX. kerület