Könyvesbolti diákmunka

Kategória Bolti kisegítő
Helyszín Budapest XIX. kerület
Bruttó fizetés 1500 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-12-24

Az 1991-ben létrehozott Libri Könyvkereskedelmi Kft. az Állami Könyvterjesztő Vállalat jogutódjaként alakult meg. Az elmúlt években számos elismerés igazolta a Libri piaci lépéseit: többször sikerült elnyerni a kiadók és a könyvszakma képviselőinek szavazatai alapján az „Év Könyvkereskedője” címet, a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának Hermész-díját, valamint a független marketing- és reklámszakemberekből álló zsűri „Superbrands” és „MagyarBrands” címét.

Feladatok
  • Könyvek rendszerezése, pakolása
  • Vásárlók segítése
  • Kasszázás
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony,
  • Heti 3 nap vállalása (H-V)
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Nettó 1275 ft/óra
  • Munkaidő: hétfőtől-vasárnapi 11.30-20.00

Neked ajánlott munkák

Irodai asszisztens

1529 Ft/óra

Budapest XVIII. kerület

1400 Ft/óra

Budapest XIII. kerület

Esti titkárnői diákmunka

2100 Ft/óra

Budapest XII. kerület

Angol nyelvű diákmunka

1200 Ft/óra

Budapest IX. kerület