Műszaki raktáros gyakornok

Kategória Beszerzés, logisztika
Helyszín Budapest X. kerület
Bruttó fizetés 1300 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-02-19

Partnercégünk számára keresünk műszaki raktáros gyakornok.

Feladatok
  • Beérkező áruk átvétele, betárolása
  • Kimenő áruk komissiózása
  • Raktáron lévő anyag-készletek, tárgyi eszközök fizikai és adminisztratív kezelése
  • Informatikai rendszerekben készletmozgások könyvelése
Elvárások
  • Nappali tagozaton folytatott tanulmányok műszaki vagy gazdasági területen
  • MS Office, Excel magabiztos használata
  • Pontos munkavégzés, megbízhatóság, jó kommunikációs készség és csapatjátékosság
Előnyök
  • Logisztikában szerzett jártasság
  • Angol alapfok
  • SAP AM-MM modul ismerete
  • Nyitott közösségi személyiség
Amit ajánlunk
  • Kezdő béred Br. 1300 Ft/ óra lehet
  • Nálunk modern munkakörnyezetben, szakmailag kiváló kollégákkal, támogató csapatban, rugalmas munkaidővel dolgozhatsz.
  • Komplex rálátást nyerhetsz egy nemzetközi szinten jelen levő nagyvállalat logisztikájára
  • Egy támogató, professzionális csapat tagja lehetsz
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a saját telephelyünkön
  • Begyűjthetsz egy jó nevű céget az önéletrajzodba

Neked ajánlott munkák

Irattári kisegítő

950 Ft/óra

Szeged

Ügyfélszolgálati gyakornok

1500 Ft/óra

Szeged

fémipari kisegítő

950 Ft/óra

Szeged