Mobiltudós gyakornok

Kategória Marketing, kommunikáció, értékesítés
Helyszín Békéscsaba
Bruttó fizetés 1307 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-02-25

Érdekel az okostelefonok világa? Otthonsan mozogsz az informatikában?

Feladatok
  • Ügyfelek eligazítása
Elvárások
  • Jó kommunikációs képességed van, szeretsz és tudsz is az ügyfelek nyelvén tájékoztatást nyújtani
  • Ismered a (okos)telefonok rendszereit
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Proaktivitás jellemez, nem riadsz vissza a beszélgetés kezdeményezésétől
  • Nappali tagozatos aktiv/passzív hallgatói jogviszony
  • Napi 4-8 óra vállalása
Amit ajánlunk
  • Sokat fejlődhetsz kommunikációban, ügyfélkezelésben
  • A jövő munkahelyén, a legizgalmasabb szektorban, az infokommunikációs világban dolgozhatsz, beleláthatsz egy piacvezető telekommunikációs vállalat működésébe
  • Mentor segíti szakmai fejlődésed és beilleszkedésed

Neked ajánlott munkák

Rugalmas irodai munka

1250 Ft/óra

Budapest IX. kerület

1307 Ft/óra

Békéscsaba

Sales gyakornok a Microsoft-nál

1200 Ft/óra

Budapest III. kerület

Credit Collection Intern BP Bsc Kft.

1215 Ft/óra