Trainee

Kategória Egyéb
Helyszín Debrecen
Bruttó fizetés 1000 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-04-13

Informatikai szaktanácsadó

Feladatok
  • A betanítás után sokrétű feladatok ellátása. Nem csupán a T-Systems és az ITSH csapataival, hanem az ügyféllel is tarjuk a kapcsolatot.
  • Modern eszközök segítségével gyorsítjuk az információáramlást, amely a mindennapi munka elvégzéséhez szükséges.
  • Igazi csapatmunka felelősségteljes pozícióban.
  • Szerződések teljesítésének koordinálása
  • Az ügyfél számára szolgáltatások vásárlása a szervezeten belül vagy kívül, optimális áron és minőségben
  • Ügyfelek menedzselése
Elvárások
  • Felsőfokú tanulmányok
  • Kommunikációképes német nyelvi ismeretek (B2), angol (B2)
Előnyök
  • Haladó informatikai ismeretek
Amit ajánlunk
  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Neked ajánlott munkák

Pék-cukrász, Szakács

1177 Ft/óra

Balatongyörök

Kontroller

1500 Ft/óra

Debrecen

2nd level Trainee

1000 Ft/óra

Debrecen

Trainee-Manual order provisioner

1000 Ft/óra

Debrecen