Hostess és értékesítő diákmunka

Kategória Hostess, animátor
Helyszín Budapest XVII. kerület
Budapest VII. kerület
Budaörs
Dunaharaszti
Bruttó fizetés 926 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-07-10

Partnerünk Magyarországon 2003 óta érhető el a Pénzügyi Partner, melynek termékpalettája és elérhetősége is bővült az elmúlt években. A kezdeti 10 Pénzügyi pult helyett ma már több, mint 120 lokáción érhetőek el a pénzügyi szolgáltatásai országszerte, és jelenleg összesen több, mint 300 kollégánk szolgálja ki Ügyfeleinket. Jelenlegi az egyik legnagyobb banki- és biztosítási értékesítési projekt Magyarországon.

Feladatok
  • Vásárlók megszólítása,
  • Az ügyfél vásárlási elképzeléseinek megismerése, igények feltárása,
  • Az adott termékek prezentációja, bemutatása,
  • Értékesítő kollégák segítése
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy jogviszony,
  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Jó kommunikációs képesség, önálló és pontos munkavégzés,
  • Pro-aktivitás (kezdeményező), rátermettség
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 926 ft/óra + jutalék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Neked ajánlott munkák

Host/Hostess

926 Ft/óra

Tatabánya

Élelmiszeripari kisegítő

926 Ft/óra

Orosháza

Developer Trainee

1000 Ft/óra

Debrecen

Nyári diákmunka

1100 Ft/óra

Fót