Developer Trainee

Kategória IT
Helyszín Debrecen
Bruttó fizetés 1000 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-07-13

Informatikai

Feladatok
  • Együttműködés az alkalmazások megtervezése folyamán
  • Aktív részvétel a reporting portálhoz kapcsolódó fejlesztésekben
  • Egyszerűbb riportok létrehozása Java alkalmazás segítségével
  • Hibakeresés és javítás meglévő alkalmazásokban
  • Kisebb alkalmazások önálló fejlesztése
  • Részvétel a frontend és backend fejlesztések összehangolásában
  • Automatizációs projektekben való részvétel
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség, informatikai irányultság / meggyőző szakmai tapasztalat jelentős előny
  • Projekttapasztalat, idegennyelvű munkavégzési tapasztalat előny, JavaScript, CSS, Wildfly ismerete előny.
  • Egyéb ismeretek: XML, SVN, HTML
Amit ajánlunk
  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Neked ajánlott munkák

Mobiltudós gyakornok

1354 Ft/óra

Szeged

Csomagoló

926 Ft/óra

Eger

Pénzügyi gyakornok

1300 Ft/óra

Miskolc

1354 Ft/óra

Békéscsaba