Irodai adminisztrátor/asszisztens

Kategória HR, munkaügy
Helyszín Budapest XIV. kerület
Bruttó fizetés 1294 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-08-10

Irodai adminisztrátor/asszisztens munkakörbe keresünk megbízható diákot.

Feladatok
  • Toborzásban való aktív részvétel a HR Tanácsadó segítségével és a HR Specialistákkal
  • Probond teljes körű kezelése, jelöltek feltöltése/szűrése/adatbázis kezelés, frissítése
  • Bejelentések, kijelentések, feltöltések kezelésében való segítség
  • Irodai adminisztrációban való segítés – Szerződések körlevelezése, nyomtatása, szkennelés
  • Dokumentumok, szerződések, jelenléti ívek lefűzése, iratrendezés
  • Ad-hoc feladatok ellátása
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Heti 30 óra vállalása-rugalmas beosztás
Előnyök
  • HR területen folytatott/szerzett tanulmányok
  • Fiúk jelentkezése előny
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Mobiltudós gyakornok

1354 Ft/óra

Szeged

Csomagoló

926 Ft/óra

Eger

Pénzügyi gyakornok

1300 Ft/óra

Miskolc

1354 Ft/óra

Békéscsaba