HR gyakornok

Kategória HR, munkaügy
Helyszín Budapest XI. kerület
Bruttó fizetés 1300 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-02-03

Partnercégünk számára keresünk HR gyakornokot.

Feladatok
  • Általános segítségnyújtás a helyi HR csapat számára
  • A HR Generalista, a HR Business Partnerek és a Menedzser támogatása a HR-el kapcsolatos projektekben
  • A bérszámfejtési folyamatok támogatása (utazás, cafeteria, betegszabadság, munkaórák adminisztrálása)
  • A munkaszerződések minőségének ellenőrzése
  • Jelöltek toborzása és előzetes szűrése, a nyelvtudás értékelése
  • Álláshirdetések készítése a belső és külső weboldalakra
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 20-30 óra vállalása
  • Középfokú angol nyelvtudás
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • 3 hónap után ingyenes belépés 2 fitneszterembe
  • Részvétel olyan vállalati rendezvényeken, mint a karácsonyi party, havi csapatépítés, jótékonysági programok
  • Innovációvezérelt multinacionális környezet

Neked ajánlott munkák

Mobiltudós gyakornok

1354 Ft/óra

Békéscsaba

Gyorséttermi kisegítő

970 Ft/óra

Békéscsaba

Szerelő

1100 Ft/óra

Kistelek

Beszerzés területre Gyakornok

1900 Ft/óra

Tatabánya