Customer Service Gyakornok

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Tatabánya
Bruttó fizetés 1469 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-03-18

Vezető autóipari partnercégünkhöz keresünk

Feladatok
  • Archiválási feladatok
  • Vevői kapcsolattartók mindennapi munkájában való részvétel: riportok lekérése, visszaigazolások elküldése különböző adminisztrációk vezetése, adatgyűjtés, számlalekérés, hibariport lehívás
  • Osztályok közötti kapcsolattartás elősegítése
Elvárások
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Alap szintű excel tudás
  • Heti 2-3 nap vállalása irodai munkarendben ( Hétköznap 8-16 óráig )
  • Nappali tagozatos aktiv vagy passzív féléves tanulói jogviszony
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kedd-szerda-csütörtöki napok vállalása irodai munkarendben
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiváló tapasztalatszerzés
  • Munkába járás támogatása
  • 300 ledolgozott munkaóra után béremelés

Neked ajánlott munkák

Irodai asszisztens

1190 Ft/óra

Székesfehérvár

Quality asszisztens

1300 Ft/óra

Oroszlány

Szerelő

1100 Ft/óra

Kistelek

Ügyfélszolgálati gyakornok

1570 Ft/óra

Szeged