Ügyfélszolgálati gyakornok

Kategória HR, munkaügy
Helyszín Szeged
Bruttó fizetés 1570 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-05-09

Partnercégünk részére keresünk

Feladatok
  • Ügyfélszolgálattal kapcsolatos operatív feladatok ellátása telefonon és e-mailen keresztül
Elvárások
  • NAPPALI vagy PASSZÍV aktív hallgatói jogviszony
  • Heti 35-40 óra vállalása
  • Angol C1-C2 nyelvvizsga ( Perfekt Brit vagy Amerikai angol tudás Amerika ügyfelekkel való kapcsolattartás)
  • MS Office alkalmazások (Excel, PowerPoint stb.)
  • Éjszakai műszak ( 14:00-22:30; 15:60-0:00; 10:00-18:00)
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Tanulási és egyéb fejlődési lehetőségek
  • Modern irodai környezet
  • Otthoni munkavégzés lehetősége : legfeljebb 2 nap / hét a csapat megállapodása alapján

1570 Ft/óra

Szeged

Adminisztratív diákmunka

988 Ft/óra

Győr

HR gyakornok

1400 Ft/óra

Gyöngyöshalász

Programozó gyakornoki

1300 Ft/óra

Szeged