Játszóházi-játékbolti diákmunka

Kategória Bolti kisegítő
Helyszín Biatorbágy
Bruttó fizetés 1176 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-05-28

Kedves, mosolygós, gyermekcentrikus diákokat keresünk a világ első Playmobil játszóvárosába!

Feladatok
  • Játékbolttal egyben lévő kávézópultban eladás, kiszolgálás (kávéfőzés, pénztárgépkezelés, játékok eladása, takarítás)
  • Játéktér rendben tartása (játékok helyére pakolása)
  • Gyermekek felügyelete, szülők segítése, közös játék
  • Rendezvények (születésnapok) koordinálása
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi megléte
  • Nyitott, türelmes személyiség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
Előnyök
  • Pénztárgépes tapasztalat
  • Pedagógiai (óvodapedagógus, tanítói szak) tanulmányok
  • Hosszú távú rugalmas munkavégzés: hétfőtől vasárnapig 10:00-19:00 óra közötti műszakok vállalásával, előre egyeztetett időpontokban ráérés alapján - akár heti 1-2 nap vállalásával

Neked ajánlott munkák

Ügyfélszolgálati gyakornok

1570 Ft/óra

Szeged

Adminisztratív diákmunka

988 Ft/óra

Győr

HR gyakornok

1400 Ft/óra

Gyöngyöshalász

Programozó gyakornoki

1300 Ft/óra

Szeged