Hálózati mérnök gyakornok

Kategória Mérnök
Helyszín Budapest IX. kerület
Bruttó fizetés 1408 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-08-14

Szeretnéd tudásodat Magyarország vezető infokommunikációs cégénél fejleszteni? Gyere a T-Systems Magyarországhoz Hálózati mérnök gyakornoknak! A T-Systems Magyarország hazánk piacvezető infokommunikációs (ICT) szolgáltató vállalata. Innovatív informatikai megoldásokat nyújtunk az egészségügyben, kereskedelemben, közlekedésben, mezőgazdaságban, iparban és a pénzügyi szektorban működő nagyvállalatok, valamint az állam- és közigazgatás számára; így járulva hozzá hazánk digitalizációjához.

Feladatok
  • Mérnökök napi munkájának támogatása
  • Eszközmozgatás, raktárak és ügyfelek között személygépjárművel
  • Hálózati eszközök telepítésében, konfigurálásában való részvétel
  • Eszközök tesztelése, teszt jegyzőkönyv készítése
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony (még legalább 1 évig)
  • Heti 40 óra vállalása, rugalmas munkarendben
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása műszaki (villamos, informatikai, gépész, stb.) vagy műszaki menedzseri szakon
  • IP hálózati alapismeretek (IP címzés, subnetek, alapvető routing/switching fogalmak)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (különösképpen Excel)
  • Nyitottság, problémamegoldó hozzáállás
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Excel makró/pivot/scriptelési, programozási ismeretek
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Vásárlóelemző gyakornok

1570 Ft/óra

Szeged

HR asszisztens

1200 Ft/óra

Tatabánya

Éttermi diákmunka

1025 Ft/óra

Budapest

Adatrögzítő diákmunka

1400 Ft/óra

Budapest XIII. kerület