Vásárlóelemző gyakornok

Kategória Beszerzés, logisztika
Helyszín Szeged
Bruttó fizetés 1570 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-08-19

Partnercégünk részére keresünk

Feladatok
  • Napi beszerzési tranzakciók kezelése és végrehajtása igénylések, beszerzési rendelések, változtatási rendelések és beszállítói hitelesítés kezelésével.
Elvárások
  • NAPPALI vagy PASSZÍV aktív hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások (Excel, PowerPoint stb.)
  • Heti 30-40 óra vállalása
  • B2 angol nyelvtudás mellett C1 német vagy C1 spanyol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás, erős elemző, problémamegoldó és kritikus gondolkodási készség
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Tanulási és egyéb fejlődési lehetőségek
  • Modern irodai környezet
  • Otthoni munkavégzés lehetősége : legfeljebb 2 nap / hét a csapat megállapodása alapján

1570 Ft/óra

Szeged

HR asszisztens

1200 Ft/óra

Tatabánya

Éttermi diákmunka

1025 Ft/óra

Budapest

Adatrögzítő diákmunka

1400 Ft/óra

Budapest XIII. kerület