Irodai adminisztrációs diákmunka

Kategória Call center
Helyszín Budapest XIII. kerület
Bruttó fizetés 1412 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-10-14

Egy 100%-ban magyar tulajdonú vállalat, amely 2012-ben lett alapítva. A vállalat stratégiáját és a napi irányítását az ügyvezető vezetői csoport, az úgynevezett igazgatótanács felügyeli és irányítja. Az igazgatótanács független tagokból áll, akiknek mindegyike különleges szakértelemmel jár el a társaság irányítása tekintetében

Feladatok
  • hívások indítása lista alapján, és időpont egyeztetése
  • időpontok rögzítése google naptárba
Elvárások
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • heti 3 nap vállalása 8 órában, vagy akár 4 órában (H-P 08.00-16.00, 08.00-12.00, vagy 12.00-16.00 óra között)
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Nettó 1200 ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Neked ajánlott munkák

Gyorséttermi kisegítő

1025 Ft/óra

Békéscsaba

HR asszisztens

1353 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

labor gyakornok

1259 Ft/óra

Szeged-Kiskundorozsma

Toborzási gyakornok

1200 Ft/óra

Hatvan