HR asszisztens

Kategória HR, munkaügy
Helyszín Budapest XIV. kerület
Bruttó fizetés 1353 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-11-09

Magyarország egyik legnagyobb iskolaszövetkezete, ami a Kodolányi János Főiskola és a Prohome Cégcsoport együttműködésének eredményeképp jött létre abból a célból, hogy szakmai tapasztalatot és az öngondoskodás lehetőségét biztosítsa a nappali tagozatos hallgatók számára.

Feladatok
  • Toborzás támogatása fizikai diákmunka területen
  • Álláshirdetések készítése, feladása és nyomon követése
  • Lehetséges jelöltek felkeresése
  • Kapcsolattartás partnercégekkel és a diákokkal
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Folyamatos adminisztráció, szerződések és egyéb dokumentumok kezelése
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 30 óra vállalása
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Nettó 1150 Ft/óra és teljesítményalapú bónuszok
  • Céges telefon és laptop
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Könnyen megközelíthető iroda, fiatalos csapat

Neked ajánlott munkák

Gyorséttermi kisegítő

1025 Ft/óra

Békéscsaba

1353 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

labor gyakornok

1259 Ft/óra

Szeged-Kiskundorozsma

Toborzási gyakornok

1200 Ft/óra

Hatvan