labor gyakornok

Kategória Mérnök
Helyszín Szeged-Kiskundorozsma
Bruttó fizetés 1259 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-11-11

Betonipari öntőformák gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Feladatok
  • -Hőkezelő üzemben (acélok cementálása és nitridálása ) próbatestek mérésének elvégzése.
  • -Minden hőkezelt adagban próbatest elhelyezése, lemérése majd dokumentáció elkészítése
  • -Darabolás (üzemcsarnokban vizes – teljesen zárt – darabológéppel
  • -Csiszolat készítés (irodában csiszoló, polírozógéppel)
  • -Mérés (irodában mikroszkóppal)
Elvárások
  • -18. életév betöltése
  • -Folyamatban lévő gépészmérnöki vagy anyagmérnöki szakirány
  • -Heti 16-20 óra ráérés
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Anyagismereti, gyártástechnológiai elméleti tudás, gyakorlati tapasztalattal való kiegészítése
  • Modern technológiával történő munkavégzés
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Mérések elvégzése irodában, számítógépen való használattal

Neked ajánlott munkák

Gyorséttermi kisegítő

1025 Ft/óra

Békéscsaba

HR asszisztens

1353 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

1259 Ft/óra

Szeged-Kiskundorozsma

Toborzási gyakornok

1200 Ft/óra

Hatvan