Szórólapozás

Kategória Egyéb
Helyszín Érd
Bruttó fizetés 1647 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-11-25

Több, mint 200 áruházzal bel- és külföldön és 520 millió eurós forgalommal (2018-ban) a partnerünk az egyik vezető sportszerkereskedő áruházlánc Európában. A folyamatos növekedés- az elmúlt évek sikereinek köszönhetően- miatt az áruházlánc egyre nagyobb számban képviselteti magát Ausztriában, Szlovéniában, Magyarországon, Csehországban, Horvátországban, Romániában és Németországban.

Feladatok
  • A kijelölt helyszínen a szórólapok szétosztása
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • Heti két alkalom vállalása
  • 16. év betöltése
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Nettó 1400 Ft/óra
  • Csütörtöktől-szombatig: 10:00-18:30ig
  • Vasárnap: 10:00-16:30ig

Neked ajánlott munkák

Csomagoló

1168 Ft/óra

Hatvan

Kontrolling gyakornok

1 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

Promóter diákmunka

1647 Ft/óra

Budapest XIX. kerület

Logisztikai diákmunka

1150 Ft/óra

Hatvan