Kontrolling gyakornok

Kategória Pénzügy, számvitel
Helyszín Budapest XIV. kerület
Bruttó fizetés 1 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-12-04

Magyarország vezető HR szolgáltatója kontroller gyakornok munkatársat keres bérigény megjelöléssel.

Feladatok
  • A cégcsoporthoz tartozó kontrolling feladatok támogatása
  • Részvétel a belső és külső auditok lebonyolításában
  • Hatóságok felé adatszolgáltatás
  • Kontrolling riportok összefűzése több rendszer alkalmazásával
  • Havi szintű riportok, elemzések készítése a kontrolling vezető számára
  • Rendszeres és ad-hock riportok készítése a cégcsoporton belül egyes cégekre lebontva
  • Részvétel a havi pénzügyi zárásban a számviteli és a bérszámfejtési osztállyal együttműködve
  • Létszámriportokért készítése (belső és kölcsönzött munkaerő-állományról)
  • Kimutatások, döntéselőkészítő elemzések készítése
Elvárások
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magas szintű Excel ismeret (pl. tömb- és szövegképletek, beágyazott logikai függvények, Fkeres, SzumHaTöbb, Dátum és relációs jelekkel alkotott függvények napi szintű használata)
  • Alapvető számviteli összefüggések és fogalmak ismerete
  • Jó logikai és elemző készség
  • Önállóság és pro-aktivitás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
Előnyök
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Magas szintű excel ismeret
  • Nexon és Revolution rendszerek ismerete
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérigény megjelölése

Neked ajánlott munkák

Csomagoló

1168 Ft/óra

Hatvan

1 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

Promóter diákmunka

1647 Ft/óra

Budapest XIX. kerület

Logisztikai diákmunka

1150 Ft/óra

Hatvan