Beszerzési gyakornok

Kategória Beszerzés, logisztika
Helyszín Budapest XI. kerület
Bruttó fizetés 1300 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-12-06

Magyarország egyik vezető építőanyag-ipari gyártója beszerzési gyakornokot keres (heti 25-30 órás munkavégzés) budapesti irodájába.

Feladatok
  • A beszerzők napi munkájának adminisztratív támogatása
  • Megrendelések létrehozása, illetve adatváltozások kezelése az SAP vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • Új beszállító partner keresése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás (főleg írásban)
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • SAP MM ismeretek
  • Beszerzési munkakörben szerzett korábbi tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Csomagoló

1168 Ft/óra

Hatvan

Kontrolling gyakornok

1 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

Promóter diákmunka

1647 Ft/óra

Budapest XIX. kerület

Logisztikai diákmunka

1150 Ft/óra

Hatvan