Ruhabolti kisegítés

Kategória Bolti kisegítő
Helyszín Budapest
Fót
Biatorbágy
Vecsés
Törökbálint
Dunakeszi
Budaörs
Bruttó fizetés 1412 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-12-17

Nemzetközileg elismert ruhaüzleteinkbe keresünk diákokat, ruhabolti kisegítésre, Budapest és Pest megye különböző helyszíneire: Allee, Aréna, Árkád, Biatorbágy, Budaörs, Campona, Duna Plaza, Dunakeszi, Etele Plaza, Ferihegy, Fót, Mammut, Mom Park, Shopmark, Törökbálint, Váci utca, Westend

Feladatok
  • A vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Csipogózás, vállfázás, hajtogatás
  • Próbafülkénél való segítségnyújtás
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pozitív, kedves, kommunikatív személyiség
  • A divat szeretete, igényes megjelenés
  • Heti minimum 1 nap vállalása ráéréshez igazítva
Előnyök
  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1412-1550 Ft/óra
  • Rugalmas munkavégzés: Hétfőtől-Vasárnapig 4-6-8 órában
  • Kellemes környezet, fiatalos, lendületes csapat

Neked ajánlott munkák

Csomagoló

1168 Ft/óra

Hatvan

Kontrolling gyakornok

1 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

Promóter diákmunka

1647 Ft/óra

Budapest XIX. kerület

Logisztikai diákmunka

1150 Ft/óra

Hatvan