Könyváruházi diákmunka

Kategória Raktári munka
Helyszín Budapest XI. kerület
Bruttó fizetés 1765 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-12-29

Partnerünknek az elmúlt években számos elismerés igazolta a piaci lépéseit: többször sikerült elnyerni a kiadók és a könyvszakma képviselőinek szavazatai alapján kiosztott Az Év Könyvkereskedője-címet, a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának Hermész-díját, valamint a független marketing- és reklámszakemberekből álló zsűri által odaítélt Superbrands és MagyarBrands címeket.

Feladatok
  • online megrendelések összekészítése lista alapján,
  • könyvek összekészítése, csomagolása
Elvárások
  • nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony
  • heti 2 nap vállalása ( hétfőtől-péntekig)
  • 16. életév betöltése
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • nettó 1500 ft/óra,
  • délutáni munkavégzés: 13:20-22:00 óráig

Neked ajánlott munkák

Gyorséttermi diákmunka

1055 Ft/óra

Kaposvár

Éjszakai leltározás

1800 Ft/óra

Pest

Gyorséttermi dolgozó

900 Ft/óra

Eger

Adminisztrációs diákmunka

1529 Ft/óra

Budapest XVIII. kerület